ღ Bloody ღ Lips ღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ღ Bloody ღ Lips ღ

ღ Bun venit pe ღ Bloody ღ Lips ღ, Un forum dragut..pt. toti ღ
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Personajul rPg

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Alerick Hinota
Administrator
Administrator
Alerick Hinota


Mesaje : 25
Data de inscriere : 28/09/2009

Personajul rPg Empty
MesajSubiect: Personajul rPg   Personajul rPg Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 2:09 am

Nume:
Prenume:
Varsta:
Inaltime:
Preferinte:
Poveste:
Rude:
Prieteni:
Dusmani:
Puteri [maxim 3]:
Poza [alta inafara de avatar sau semnatura]:
Sus In jos
http://bloodylips.3xforum.ro
Alerick Hinota
Administrator
Administrator
Alerick Hinota


Mesaje : 25
Data de inscriere : 28/09/2009

Personajul rPg Empty
MesajSubiect: Re: Personajul rPg   Personajul rPg Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 2:19 am

Nume: Alerick
Prenume: Hinota
Vârsta: 19
Înălțime: 1,69
Preferințe: Gay,dar incearca sa acunda asta
Poveste: [ceva asemanator Kira]
Într-o zi de vara ,Hinota găsește in curte,pe iarba un carnetel si un pix.Cand le atinge ii apare in fata ochilor o creatura ciudata.Aceasta ii spune ca numele celui scris in carnet va muri,dar sa aiba grija,deoare ce mai exista un carnet.Hinota ia carnetul si ucide toti infractorii.Porecla lui,cea cu care este cautat de politie este : Ozu
Rude: mama sa si tatal sau
Prieteni: ~
Dusmani: detectivii
Puteri [maxim 3]: Ozu-Note
Poza [alta inafara de avatar sau semnatura]
Spoiler:
Sus In jos
http://bloodylips.3xforum.ro
Shun
GFX Designer
GFX Designer
Shun


Mesaje : 161
Data de inscriere : 05/10/2009

Personajul rPg Empty
MesajSubiect: Re: Personajul rPg   Personajul rPg Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 2:36 am

Nume: Kitaru
Prenume: Shun
Varsta: 15
Inaltime: 1,63
Preferinte: acadele :]] si multe altele XD
Poveste: -
Rude: O sora de 21 de ani, Ayume
Prieteni: -
Dusmani: -
Puteri [maxim 3]: Inger + manipularea mintilor celor din jur ^^
Poza [alta inafara de avatar sau semnatura]:
Spoiler:


Ultima editare efectuata de catre Shun in Mar Oct 06, 2009 3:38 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Mikato
Member
Member
Mikato


Mesaje : 6
Data de inscriere : 05/10/2009

Personajul rPg Empty
MesajSubiect: Re: Personajul rPg   Personajul rPg Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 3:00 am

Nume:Okimicki
Prenume:Mikato
Varsta:15 ani
Inaltime:1,70
Preferinte:hetero
Poveste:Luata de-oparte de parintii sai adoptivi de catre verisorul sau {Aki} a rupt orice legatura cu familia lui care se presupunea ca era si a ei.A dus-o la un internat pana la varsta de 13 ani ai lu iMiakto,cand a luat-o de-acolo si a dus-o intr-un apartament inchiriat unde voi locui,ulterior,acestia.Afland chiar in ziua in care a luat-o Aki de la itnernat tot adevarul despre ea,chiar de la el:jumatate inger-jumatate demon,de asemenea are 2 infatisari.Este o fire destul de rusinoasa,distanta,sensibila si nu si-a facut niciodata vrun prieten,decat pe Aki
Rue:Hmm..oarecum...Aki
Prieteni:Aki
Dusmani:~~~
Puteri[maxim 3]:jumatate demon-jumatate inger
Poza:
Spoiler:
Sus In jos
Andrew
Member
Member
Andrew


Mesaje : 145
Data de inscriere : 05/10/2009

Personajul rPg Empty
MesajSubiect: Re: Personajul rPg   Personajul rPg Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 4:03 am

Nume:Clouds
Prenume:Andrew
Varsta:15
Inaltime:1,61
Preferinte:dulciuri ^^
Poveste: Hmm,secret,pot spune doar ca este si un demon foarte rau,atunci cand se enerveaza isi schimba forma,fiindca la varsta de 7 ani a fost omorat de un demon rau si reinviat de catre alt demon bun.
Rude:surori,frati si parinti
Prieteni:-
Dusmani:-
Puteri [maxim 3]: demon
Poza [alta inafara de avatar sau semnatura]: avatar[el in realitate] semnatura[demonul]
Sus In jos
George
Member
Member
George


Mesaje : 30
Data de inscriere : 06/10/2009

Personajul rPg Empty
MesajSubiect: Re: Personajul rPg   Personajul rPg Icon_minitimeMar Oct 06, 2009 3:49 am

Nume: Invader
Prenume: Lamu
Varsta: 17
Inaltime: 1,75
Preferinte:
1. Prefera sa i se spuna Lum
2. Ii plac cartofii prajiti, clatitele si dulciurile
3. Ii plac filmele Comedie, SF si Horoor si adora documentarele
4. Ii place sa citeasca carti stiintifice si romane SF.
Poveste: Lum s-a nascut si a crecut pe planeta Uru, o planeta dintr-o galaxie foarte indepartata. Vine pe Terra trimisa impreuna cu armata planetei ei pentru a cuceri Terra insa conform legilor planetei le da oamenilor o sansa de a castiga un joc, conditia fiind ca daca ei vor castiga jocul ei se vor retrage. Oamenii castiga jocul, extraterestri se retrag, insa Lum alege sa ramana pe Terra. De fapt se lasa invinsa spre a salva Terra de la un razboi intergalactic
Rude: Parintii, verisorul mai mic Jariten si matusa ei.
Prieteni: -
Dusmani: Nu se poate spune ca are dusmani insa nu ii plac oamenii corupti, hoti si manipulatori, in special politicienii si marii magnati. Doreste sa distruga guvernul american, francmasoneria si Noua Ordine Mondiala spre a salva oamenii de la a deveni niste sclavi robotizati.
Puteri [maxim 3]: zbor, puteri electrice si telepatie
Poza [alta inafara de avatar sau semnatura]:
Spoiler:


Ultima editare efectuata de catre Shun in Mar Oct 06, 2009 3:51 am, editata de 1 ori (Motiv : Adaugat cod [spoiler], deforma pagina imaginea simpla xD)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personajul rPg Empty
MesajSubiect: Re: Personajul rPg   Personajul rPg Icon_minitime

Sus In jos
 
Personajul rPg
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღ Bloody ღ Lips ღ :: RPG :: Personaj-
Mergi direct la: