ღ Bloody ღ Lips ღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ღ Bloody ღ Lips ღ

ღ Bun venit pe ღ Bloody ღ Lips ღ, Un forum dragut..pt. toti ღ
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mika'z room..number 6

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mikato
Member
Member
Mikato


Mesaje : 6
Data de inscriere : 05/10/2009

Mika'z room..number 6 Empty
MesajSubiect: Mika'z room..number 6   Mika'z room..number 6 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 5:50 pm

Desi era dabia ora pranzului,tanara statea intinsa in pat printre cearceafuri,in timp ce-n camera era un adevarat haos:Cutii aruncate unde vezi cu ochii,o pereche de pantaloni atarnau de lustra,iar pe podea se puteau zari nenumarate reviste...Poate asa trebuia sa fie..in fond..era noua,avea timp la dispozitie sa-si reintaleze "curatenia" pe care o avea si in vechiul apartament in care locuise o vreme cu verisorul sau.
Sus In jos
Shun
GFX Designer
GFX Designer
Shun


Mesaje : 161
Data de inscriere : 05/10/2009

Mika'z room..number 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mika'z room..number 6   Mika'z room..number 6 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 9:08 pm

Auzind cum o noua fata a venit si ca va fii vecini.. Se oprinse in fata usii, casei acesteia privind putin in jur:
-Dragut! murmura, scotand din buzunar o acdea, desfacand`o repede si bagand`o in gura..
Cateva clipe, si`si intinse mana stanga, batand in usa de doua ori, asteptand un raspuns din partea cuiva..
Sus In jos
Mikato
Member
Member
Mikato


Mesaje : 6
Data de inscriere : 05/10/2009

Mika'z room..number 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mika'z room..number 6   Mika'z room..number 6 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 9:11 pm

Tresari,deschizandusi imediat ochii.
-Aki,Unde,Politia!!
Privi spre usa acoperindusi mana cu palma,frecanduse la ochi.
-Deschis!
Tipa mai mult morocanoasa,dezvelinduse in timp ce se ridica pe propriile sale picioare.Putin ciufulita se aproprie mai apoi de usa,scotandusi doar capul afara.
-A?
Sus In jos
Shun
GFX Designer
GFX Designer
Shun


Mesaje : 161
Data de inscriere : 05/10/2009

Mika'z room..number 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mika'z room..number 6   Mika'z room..number 6 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 11:54 pm

-Buna! ii replica fetei, scotandu`si acadeaua din gura
-Etto.. pot intra..?! o intreba, plecandu`si capul, vrand sa vada in camera..
Sus In jos
Mikato
Member
Member
Mikato


Mesaje : 6
Data de inscriere : 05/10/2009

Mika'z room..number 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mika'z room..number 6   Mika'z room..number 6 Icon_minitimeMier Oct 07, 2009 2:06 am

-Umm..nu cred ca e moemntul potrivit..
Se eschiva intorcandusi mai apoi capul inauntru privind in jur.Facu ochii mari ducandusi mana la ceafa,cam rusinoasa din cauza dezastrului pe care-l facuse noaptea trecuta.
Isi reintoarse privirea spre baiat,deschizand putin mai mult usa.
-Sigur..Asta daca nu te deranjeaza.....dezordinea?!
Sus In jos
Shun
GFX Designer
GFX Designer
Shun


Mesaje : 161
Data de inscriere : 05/10/2009

Mika'z room..number 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mika'z room..number 6   Mika'z room..number 6 Icon_minitimeMier Oct 07, 2009 2:15 am

-Nu cred..! Sa fii vazut camera mea noaptea trecuta! sopti, mai spre sfarsit, dand sa o evite sa o priveasca pe fata..
Sus In jos
George
Member
Member
George


Mesaje : 30
Data de inscriere : 06/10/2009

Mika'z room..number 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mika'z room..number 6   Mika'z room..number 6 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 10:04 pm

Lum veni si batu la usa vrand sa ii faca o vizita vecinei ei, Mikato
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mika'z room..number 6 Empty
MesajSubiect: Re: Mika'z room..number 6   Mika'z room..number 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Mika'z room..number 6
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lum's room
» Andrew's room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღ Bloody ღ Lips ღ :: RPG :: Camin-
Mergi direct la: